MK | EN | SQ

www.skopje.gov.mk
Официјален портал на Град Скопје
ИНСТИТУЦИИ

 

Времето во Скопје
Прогноза  |  Полен
      
АКТУЕЛНОСТИ
Во ТЦ “Сити Мол”
ЗАПОЧНА КАМПАЊАТА ЗА ПРОМОЦИЈА НА ПРАВАТА НА ПОТРОШУВАЧИТЕ 21.12.2014
Денеска /21.12.2014 година, недела/ во трговскиот центар “Сити Мол”, под мотото „Сите сме потрошувачи” започна кампањата за промоција на правата на потрошувачите. Во кампањата „Сите сме потрошувачи” на граѓани ќе им бидат делени едукативни летоци изработени од Советот на потрошувачи на Град Скопје и Организацијата на потрошувачите на Македонија. ...   повеќе
ПОКАНА 21.12.2014
Утре /22.12.2014 година, понеделник/ во 13 часот ќе се одржи 36-та седница нa Советот на Град Скопје. На седницата Советот на Град Скопје ќе расправа по следниот предложен дневен ред: - Усвојување на записникот од триесет и петтата седница на Советот на Град Скопје ...   повеќе
Кај бензинската станица Макпетрол
ВИКЕНДОВ ВРЕМЕН РЕЖИМ НА БУЛЕВАР СРБИЈА 19.12.2014
Изведувачот на проектот изградба на фекална канализација до населеното место Сопиште и локалитетот “Сончев град“, ги известува учесниците во сообраќајот, дека на 20 и на 21 12.2014 година /сабота и недела/, сообраќајот ќе се се регулира со времена измена на режимот. Времено ќе биде изменет режимот на движење на булеварот Србија, кај влезно-излезната улиица на бензинската пумпа Макпетрол, којашто се наоѓа на десната страна на булеварот Србија ...   повеќе
ЗАКОНСКА РЕГУЛАТИВА И ПОЛИТИКАТА ЗА ЗАШТИТА НА ПОТРОШУВАЧИТЕ ВО РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА И ЕУ 18.12.2014
Вчера, 17.12.2014 година, согласно со предвидените програмски активности по годишната програмата на Советот за заштита на потрошувачите на Град Скопје, а во соработка со Организација на потрошувачите на Македонија (ОПМ), беше одржана работилница за потрошувачкото право и политиката за заштита на потрошувачите во Република Македонија во компарација со правото и политиките на ЕУ во оваа област. ...   повеќе
ПРОГЛАСЕНИ НАЈДОБРИТЕ ТРГОВСКИ ОБЈЕКТИ ЗА 2014 ГОДИНА
повеќе
ОБЈАВЕНИ КОНКУРСИ ЗА ИЗБОР НА ДИРЕКТОРИ НА 8 ГРАДСКИ ИНСТИТУЦИИ И ЈАВНИ ПРЕТПРИЈАТИЈА
повеќе
ЈАВЕН ПОВИК ЗА ИСПИТОТ ЗА ДОБИВАЊЕ СЕРТИФИКАТ ЗА АВТО ТАКСИ ВОЗАЧИ
повеќе
ВО ТЕК Е ПРИЈАВУВАЊЕТО ЗА МАНИФЕСТАЦИЈАТА „НОВОГОДИШНИ БОИ НА СКОПЈЕ“
повеќе
Од петок
СТАРТУВА ВРЕМЕНА ЗАБРАНА ЗА ДВИЖЕЊЕ НА ТЕШКИ ТОВАРНИ ВОЗИЛА НА ПОДРАЧЈЕТО НА ГРАД СКОПЈЕ
повеќе
Јавен повик
ПОВЛАСТЕНОТО КОРИСТЕЊЕ НА ЈАВНИОТ ГРАДСКИ ПРЕВОЗ ЗА ЛИЦАТА СО ПОСЕБНИ ПОТРЕБИ
повеќе
МЕТРОПОЛАТА ВО НОВОГОДИШНИ БОИ
повеќе
ВОЛШЕБНО ДОЖИВУВАЊЕ ЗА ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ ЗА НОВАТА 2015 ГОДИНА НА ПЛОШТАДОТ ПЕЛА
повеќе
СУГС „ЈОСИП БРОЗ-ТИТО“ СТАНА ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНО УЧИЛИШТЕ
повеќе

Архива вести >>>

НАЈАВИ

Facebook

Twitter

Youtube Channel

FUPOL

 


| Најава
Администрација |  Контакт |  Прашања |  Разгледници
Copyright(C)2009 Град Скопје
Посетители: 5819224
ティンバーランド ブーツ ティンバーランド ブーツ カスタム ティンバーランド ブーツ ホワイト ティンバーランド ブーツ メンズ ティンバーランド ブーツ メンズ 6インチ ティンバーランド ブーツ メンズ コーデ ティンバーランド ブーツ メンズ コーディネート ティンバーランド ブーツ メンズ サイズ ティンバーランド ブーツ メンズ 赤 ティンバーランド ブーツ メンズ 黒 ティンバーランド ブーツ メンズ 人気 ティンバーランド ブーツ メンズ 新作 ティンバーランド ブーツ レディース ティンバーランド ブーツ レディース コーディネート ティンバーランド ブーツ 登山 ティンバーランド ブーツ 店舗 ティンバーランドブーツ激安 ティンバーランド ブーツ 激安 ティンバーランド ブーツ 履き方 ティンバーランド ブーツ 通販 ティンバーランド ブーツ 限定 ティンバーランド ブーツ 着こなし ティンバーランド リュック ティンバーランド レディース ティンバーランド レディース アウトレット ティンバーランド レディース コーデ ティンバーランド レディース コーディネート ティンバーランド レディース スニーカー ティンバーランド レディース ヒール ティンバーランド レディース ピンク ティンバーランド レディース ブーツ ティンバーランド レディース ロールトップブーツ ティンバーランド レディース ロングブーツ ティンバーランド レディース 靴 ティンバーランド 白 ティンバーランド 店舗 ティンバーランド 激安 ティンバーランド激安通販 ティンバーランド 時計 ティンバーランド 手入れ ティンバーランド通販 ティンバーランド 通販 ティンバーランド 新作 ティンバーランド靴 ティンバーランド 靴 ティンバーランド 靴 アウトレット ティンバーランド 靴 サイズ ティンバーランド 靴 メンズ ティンバーランド 靴 レディース ティンバーランド 靴 白 ティンバーランド 靴 市原隼人 ティンバーランド 靴 夏 ティンバーランド 靴 折りたたみ Timberland 6インチ Timberland 6インチブーツ Timberland 6インチメンズ Timberland アウトレット Timberland アウトレット アウター Timberland アウトレット レディース Timberland アウトレット 店舗 Timberland カスタム Timberland キッズ Timberland コーディネート Timberland サイズ Timberland サンダル Timberland シューズ Timberland スニーカ Timberland スニーカー Timberland スニーカー ハイカット Timberland スニーカーブーツ Timberland スニーカーメンズ Timberland スニーカー メンズ Timberland スニーカー新作 Timberland デッキシューズ Timberland ファッション Timberland ブーツ Timberland ブーツ 73516 Timberland ブーツ カスタム Timberland ブーツ サイズ Timberland ブーツ ホワイト Timberland ブーツ メンズ Timberland ブーツ メンズ 6インチ Timberland ブーツ メンズ コーデ Timberland ブーツ メンズ コーディネート Timberland ブーツ メンズ サイズ Timberland ブーツ メンズ 赤 Timberland ブーツ メンズ 黒 Timberland ブーツ メンズ 人気 Timberland ブーツ メンズ 新作 Timberland ブーツ レディース Timberland ブーツ ロールトップ Timberland ブーツ 登山 Timberland ブーツ 店舗 Timberland ブーツ 黒 Timberland ブーツ激安 Timberland ブーツ 履き方 Timberland ブーツ 手入れ Timberland ブーツ 価格 Timberland ブーツ 通販 Timberland ブーツ 限定 Timberland ブーツ 着こなし Timberland リュック Timberland レディース ズームコービー8 ズームコービー9 ズームコービー コービー8 バッシュ コービー9 バッシュ ナイキ コービー8 ナイキ コービー9 バッシュ コービー8 バッシュ コービー9 ナイキ コービー ナイキズームコービー8 ナイキズームコービー9 コービー バッシュ ナイキ バッシュ コービー ナイキズームコービー バスケットシューズ コービー コービー バッシュ8 コービー バッシュ9 バッシュ コービー バッシュ ナイキ コービー コービー8システム ナイキ コービー8 システム ナイキ コービー9 システム バスケットボールシューズ コービー バスケットシューズ コービー8 バスケットシューズ コービー9 コービー バッシュ最新 ズームコービー8システム ズームコービー9システム バッシュ ズームコービー8 バッシュ ズームコービー9 zoom kobe 8 zoom kobe 9 コービー 8 コービー 9 ズームコービー7 ナイキズームコービー7 コービー バッシュ ナイキ コービー7 ナイキ コービー バッシュ コービー7 ズームコービー7エリート コービー7 評価 ズームコービー7 性能 エアズームコービー7 zoom kobe 7 ctr360 マエストリ ctr360 マエストリ4 ctr360 マエストリ3 ctr360 マエストリ2 NIKE ctr360 マエストリ ナイキ マーキュリアル ヴェイパー 7 ナイキ マーキュリアル ヴェイパー 9 マーキュリアル ヴェイパー 7 FG cr7 ナイキ マーキュリアル ヴェイパー 8 マーキュリアル ヴェイパー 9 マーキュリアル ヴェイパー 8 マーキュリアル ヴェイパー 7 サッカー 香川 ナイキ トータル90 トータル90 新作 ナイキ ハイパーヴェノム ファントム
2014/12/11 21:46:13
http://www.kosplei.com Nike Free RunRalph Lauren Poloabercrombie femme